When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Latvijas laiks portālā METEOPROG attēlots ar laika prognozes kartēm, meteogrammām, laika prognozes tabulām, kas izrēķinātas ar laika prognozes skaitļu modeli vairāk nekā 9000 pilsētām tajā skaitā arī 81 Latvijas pilsētām.

Datormodelējums tiek veidots ar Ukraiņu ekoloģijas un ūdeņu projekta centra – UEŪPC – palīdzību, kur tās speciālisti no Černobiļa avārijas brīža ir iesaistīti lielā mēroga apkārtējās vides matemātiskā modelējuma projektos kopā ar vadošajiem ES, ASV un Krievijas zinātniskajiem centriem. Portāls METEOPROG, izmantojot mūsdienu zinātniskās izstrādes aprēķinu meteoroloģijas nozarē, dod visiem ieinteresētajiem lietotājiem unikālu Latvijai pakalpojumu – detalizētas meteoprognozes.

Projekts METEOPROG tiek realizēts ar kopīgiem kompānijas FanMedia un UEŪPC spēkiem.

Ukraiņu ekoloģijas un ūdeņu projektu centru (UEŪPC) dibināja 1999. gadā Ukrainas tehnoloģisko zinātņu akadēmijā un Matemātisko mašīnu problēmu un Ukrainas NZA sistēmu Institūta zinātniskie, inženieru un informācijas centru līdzstrādnieki, kas specializējas programmas sistēmu lēmumu pieņemšanas atbalsta izstrādes jautājumos par problēmām, kas saistītas ar laika prognozi, hidroloģisko upju un plūdu režīmu, jūras piekrastes zonas dinamiku, apkārtējas vides piesārņošanu, radiācijas drošību, ekoloģijas un ūdens sistēmu pārvaldību.


METEOPROG.LV

Kontakti

e-mail: info@meteoprog.com

tel. +38 044 206-11-70